Скай (skaerman) wrote in starfort,
Скай
skaerman
starfort

Конкурс рецензій у переддень фестивалю Юкон-2013

Originally posted by tawropola at Конкурс рецензій у переддень фестивалю Юкон-2013
Будь-яка пригода має з чогось починатися... банально, проте навіть тут це правда...
(с) Льюїс КерроллЛітературна частина Юкону-2013 обіцяє бути аж надто незвичайною, цікавою та різноманітною. Такого ви ще не бачили - можу голову закласти (не свою, звісно, бо хто тоді реалізовуватиме для вас усе мною понавигадуване?)))
Літературна частина Юкону-2013 обіцяє не лице інтригувати, а й відповідати за сказане.
І аби не відкладати це сказане, ми починаємо літературну частину фестивалю задовго до 5 грудня - тобто просто зараз, і починаємо ми її із сюрпризів та подарунків. А саме: фестиваль Юкон-2013 дарує


2 путівки* на фестиваль для переможців
Конкурсу рецензій на твори авторів-гостей фестивалю
(*путівка включає організаційний внесок та проживання за середнім тарифом)
Ви маєте лишень доїхати!

Що це за конкурс?
Як вам відомо з минулого року, ми привозимо на фестиваль письменників - авторам є чим поділитися з представниками рольового руху, а рольовикам цікаво поспілкуватися з авторами.
У цьому році ми також вирішили зробити подарунок не лише гостям, а й пересічним учасникам фестивалю і шанувальникам творчості цих авторів, - усім, хто не не проти витратити кілька днів на шалене свято, що зветься Юкон-2013.
Інакше кажучи, ми готові надати 2 пільгових місця для переможців конкурсу рецензій, написаних на твори гостей цьогорічного фестивалю - письменників Ксенії Медведевич, Людмили Астахової, Володимира Арєнєва та Олега Сіліна.

Не так вже й важливо, скільки вам відомо про рольовий світ, скільки ви маєте досвіду та котрий за рахунком у вас цей фестиваль... А хоча б і перший! Якщо ви також, як і ми, прагнете зануритися на кілька днів у божевільний карнавал веселої гри, якщо вас не лякають травестія, бурлеск та епатаж, якщо ви згодні, що казка має більше істини, аніж найсуворіша правда... Якщо ви любите читати так само, як і ми, і здатні перетворити власні думки та емоції на слова письмового тексту - це ваш шанс, ваш виграшний білет і ваша удача.
І хай вам пощастить!


Умови конкурсу

 1. Конкурс має 2 частини - конкурс рецензій, написаних українською мовою (проводиться Олегом Сіліним та Сергієм Торенком на сайті літпроекту україномовної фантастики «Зоряна Фортеця»), і конкурс рецензій, написаних російською мовою (проводиться Ксенією Медведевич, Людмилою Астаховою, Володимиром Арєнєвим та Олегом Сіліним у їхніх блогах).

 2. Рецензії можна писати на будь-який твір авторів-гостей фестивалю (Ксенії Медведевич, Людмили Астахової, Володимира Арєнєва, Олега Сіліна), незалежно від того, написаний був твір самостійно чи у співавторстві з іншими авторами, а також де і коли опублікований - електронна чи паперова книга, сторінка сайту, блог автора тощо. Обмежень щодо жанру і обсягу творів, вибраних для рецензування, немає, але якщо ви берете малу форму, то таких творів має біти щонайменше 2 для одної рецензії.

 3. Конкурс відбуватиметься у 2 етапи. Перший етап триває до 5 листопада і проводиться на відповідній сторінці «Зоряної фортеці» (укр.) та у блогах авторів (рос.). Кожен автор викладає пост-оголошення, а учасники конкурсу викладають посилання на власні рецензії на твори цього автора під постом-оголошенням в коментарі першого рівня (коментар має включати назву рецензії, назву рецензованого твору та посилання). По закінченню першого етапу автор на власний розсуд обирає 2 найкращі рецензії на власні твори. Серед рецензій українською мовою обирається 4 найкращих на вибір координаторів літпроекту. Другий етап (відбудеться між 5 и 10 листопада на сайті Юкону** ) - загальне відкрите голосування за найкращу рецензію російською та українською мовами, по кожній частині конкурсу окремо. Про другий етап конкурсу буде оголошено окремо. В кожній частині конкурсу матимемо по 1 переможцю - саме вони отримають путівки.

 4. Взяти участь у конкурсі може будь-хто (звісно, якщо він повнолітній і дієздатний).

 5. Кількість рецензій від одного учасника необмжена. Один учасник може писати рецензії будь-якою з указаних мов (українською, російською) на твори будь-кого з означених авторів і подавати їх відповідно на сайт «Зоряної Фортеці»; (рецензії, написані українською мовою) та до постів авторів (рецензії, написані російською мовою).

 6. Автор може публікувати/репостити/цитувати уривки та цілі рецензії (з указанням авторства), якщо вони йому до вподоби, це не порушує умов конкурсу та не дає переваг учасникам.

**Сайт Юкону на разі на технічному обслуговуванні, проте за тиждень почне працювати. Адреса сайту: http://youkon.com.ua/Правила оформлення рецензій

 1. Рецензія має бути опублікована на будь-якому відкритому ресурсі у відкритому доступі (жж, фейсбук, вконтакт, інші соцмережі з відкритим доступом для незареєстрованих читачів) у період з 23 вересня по 5 листопада 2013 року. Також до участі у конкурсі допускаються рецензії, написані протягом 2013 року - проте вони мають бути опубліковані знову і оформлені відповідно до правил конкурсу.

 2. На початку обов’язково має бути вказано, на який сама твір написана рецензія, автор твору і при можливості - джерело (паперова чи електронна книга, сторінка сайту Самвидав, іншого сайту, форуму, блогу тощо).

 3. Рецензії українською мовою мають бути опубліковані в блозі автора рецензії, а повний текст присланий на сайт літпроекту «Зоряна Фортеця» (див. відповідний пост на сайті літпроекту).

 4. Рецензії російською мовою мають бути донесені до автора рецензованого твору - тобто необхідно прийти в блог автора твору, знайти пост про конкурс і коментарем першого рівня вказати назву рецензії, назву рецензованого твору та дати посилання на повний текст рецензії. Власне рецезію в коментар вставляти непотрібно. (Наприклад, посилання на рецензію на цикл Людмили Астахової та Яни Горшкової «Пам’ятай про життя»; розміщуємо у пості про конкурс в журналі Людмили Астахової, на книгу «Яструб халіфа» - у журналі Ксенії Медведевич тощо).

 5. Обсяг рецензій від 2 до 10 тисяч знаків.

 6. Зміст має відповідати жанру рецензії (гугль допоможе). Славослів’я та суцільне цитування рецензією не є і до конкурсу не приймаються.

 7. Для рецензування можна брати малу форму, але у цьому випадку таких творів має біти щонайменше 2 для одної рецензії.

 8. Частина рецензії може бути схована під кат/спойлер.

 9. В кінці рецензії обов’язково має бути банер (див нижче). Банер не має ховатися під кат.

 10. Для участі у конкурсі рецензій, написаних українською мовою - відвідайте сторінку на сайті «Зоряної Фортеці».

 11. Для участі у конкурсі рецензій, написаних російською мовою - слідкуйте за повідомленнями у блогах Ксенії Медведевич (grey_koala ), Людмили Астахової (irien24 ), Володимира Арєнєва (авторська сторінка на Фантлабі http://fantlab.ru/user3068/blog) и Олега Сіліна (skaerman ).

 12. Рецензії російською та українською мовами мають бути самостійними і не повинні дублювати чи перекладати одна одну. Інакше вони обидві не зараховуються.

 13. Якщо ви не маєте власного блогу, але бажаєте взяти участь у конкурсі, ви можете домовитися з тим, у кого такий блог є (або зі мною) про публікацію. не забудьте вказати ім’я та контакти для зв’язку.

Крім того фіналістів першого тура, хто доїде до фестивалю, чекає особливий сюрприз. Що саме - на разі таємниця, але я впевнена, приз вас не розчарує ))


Код для вставки банера:
Детальніше про фестиваль Юкон-2013 вы можете дізнатися за посиланнями:
Сайт фестивалю http://youkon.com.ua (на разі на техобслуговуванні, але має запрацювати)
LiveJournal спільнота «Юкон» http://community.livejournal.com/you_kon/
Група ВКонтакті http://vkontakte.ru/club6084661
Tags: проект
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments