Сергей Торенко (serg_torenko) wrote in starfort,
Сергей Торенко
serg_torenko
starfort

Українська фантастика: інструкція з виживання

Взагалі-то це мала бути презентація нового — вже третього, ілюстрованого Олександром Проданом, — видання повісті-фантазії «Бісова душа, або Заклятий скарб» Володимира Арєнєва. Але Видавничий дім "Києво-Могилянська академія" вирішив трохи змінити формат зустрічі й зробити такий собі дискусійний стіл.

Давайте разом поміркуємо: чому література, яка в усьому світі вважається масовою, в Україні виходить накладами в 1-2 тис. примірників? А головне — чи є рецепт для української фантастики? Що слід робити всім, хто зацікавлений в її успішності, — письменникам, видавцям, літературознавцям та й простим читачам? Наскільки реальні шанси в української фантастики вийти за межі країни, друкуватися іншими мовами, наскільки вона конкурентноспроможна?
Про це дискутуватимуть письменник та редактор Володимир Арєнєв (Київ), сербський славіст і перекладач Деян Айдачич (Київ), письменниця та публіцистка Вікторія Наріжна (Дніпропетровськ), а також літературознавець, кандидат філологічних наук Олеся Стужук (Київ).
Модератор: кандидат філологічних наук, журналіст тижневика «Бульвар Гордона» Анна Шестак (Київ).
Чекаємо усіх 12 квітня, о 18.00 в Книжковому арсеналі (в "Арсеналі ідей").
Після зустрічі відбудеться автограф-сесія письменника В. Арєнєва та художника О.Продана.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments