?

Log in

No account? Create an account

Зоряна Фортеця ІІ - нагородження - Літературне об'єднання «Зоряна Фортеця»

Apr. 11th, 2009

11:39 pm - Зоряна Фортеця ІІ - нагородження

Previous Entry Share Next Entry

У п'ятницю 3 квітня відбулось урочисте нагородження переможців II конкурсу україномовного фантастичного оповідання "Зоряна Фортеця".
Церемонія проходила на відкритті VI міжнародної асамблеї фантастики "Портал" за присутності головного редактора журналу "Реальність Фантастики" Іраклія Вахтангішвілі, відомих письменників Дмитра Бикова, Андрія Валентинова, Генрі Лайона Олді, Сергія Дяченка, голови міжнародної виставкової компанії "Медвін" Едвіна Задорожного та гостей асамблеї.

Срібний призер конкурсу Сергій Торенко отримав диплом переможця, а золоті призери Ольга Пошуруєва, Олександра Усманова та Олег Сілін отримали крім дипломів футболки переможців та запрошення на один з найголовніших заходів "Порталу" - "Булгаковський бал".
Нажаль, не змогли прийняти участь у церемонії бронзовий призер "Зоряної фортеці" Роман Котик, срібний призер Олег Субчак та золотий призер Наталія Маркєлова. Дипломи їм будуть надіслані поштою. Також Наталії буде надіслана футболка переможця.

Церемонія завершилася жартом від відомого співавторського дуету Г.Л.Олді. Нашим золотим призерам було задане традиційне питання "Як ви пишете удвох?".

І вже без жодних жартів можна стверджувати, що III конкурс "Зоряна фортеця" пройде восени. Теми конкурсу будуть оголошені за кілька днів до його початку.
фото deivan

Наші переможці:


Чекаємо на фотографію Олега Субчака!

Comments:

[User Picture]
From:subchak_oleg
Date:April 12th, 2009 03:56 pm (UTC)

ЗФ-3

(Link)
Фотка на підході, завтра скину.
В мене питання - вдруге в конкурсі можна брати участь?
(Reply) (Thread)
[User Picture]
From:zipa
Date:April 14th, 2009 08:26 am (UTC)

Re: ЗФ-3

(Link)
Треба! :)
Наступний конкурс орієнтовно має розпочатись у серпні.
(Reply) (Parent) (Thread)